Jaka najlepsza torebka damska dla matki z dzieckiem?

torebka damska dla matki z dzieckiem

Tylko mama wie, na jak wiele rzeczy musi być przygotowana wychodząc z dzieckiem z domu. W jej torebce musi mieścić się wiele rzeczy – ulubiona zabawka dziecka, akcesoria higieniczne, przekąski, portfel i trochę wolnego miejsca na zakupy, które zrobi po drodze. Dlatego powstała torebka damska dla matki z dzieckiem typu All In One – osobna kategoria torebek zaprojektowanych z myślą o mamach.

Wytrzymałość torebki podstawą do zakupu

Im większy ciężar i częstsze użytkowanie torebki, tym bardziej jest ona narażona na pęknięcia i rozerwania. Nie wspominając już o maluchu szarpiącym mamę za torebkę… Dlatego mamy koniecznie powinny sięgać po akcesoria sprawdzonych producentów. Takich, którym zaufało już wiele innych kobiet i którzy w procesie tworzenia torebek stawiają na dobre materiały.

Macierzyństwo nie oznacza, że kobieta nagle obojętnieje na to, jak wygląda w lustrze. Mama nadal chce wyglądać stylowo i elegancko, a dzięki temu czuć się pewna siebie i kobieca. Tym bardziej, kiedy wychodzi z maluchem na spacer, na zakupy lub do znajomych.

A torebka damska dla matki z dzieckiem – poza tym, że pojemna i wytrzymała może (i musi!) być również ładna. Ale to już zależy oczywiście od gustu mamy – tego, w jakiej stylistyce odnajduje się najlepiej. Bo za stylistyką idzie krój torebki, a później jej kolor i wzornictwo. To, co jednak trzeba podkreślić w tym miejscu to… Mamo, nie rezygnuj ze swojego dobrego wyglądu! To naprawdę jest w Twoim zasięgu – znalezienie torebki pojemnej, solidnej i takiej, która będzie do Ciebie pasować i z którą będziesz się dobrze czuć.

 

Torebka damska dla matki z dzieckiem musi mieścić wszystko

Tak, to nie pomyłka. Wszystko! Torebka damska dla matki z dzieckiem musi wyróżniać się pojemnością, a możliwość schowania w niej zarówno swoich akcesoriów, jak i przyborów dziecka to jej podstawowa funkcja.

torebka damska dla matki z dzieckiem

Dlatego zarówno młode, jak i starsze mamy chętnie sięgają po torebki miejskie. W ostatnich latach zyskały one dużą popularność, głównie dzięki temu, że łączą duży rozmiar z eleganckim, kobiecym wyglądem. Wyposażona w dwie solidne rączki torebka damska dla matki z dzieckiem wytrzymuje nawet duży ciężar schowanych w niej rzeczy i może być noszona w standardowy sposób, czyli na ramieniu lub w dłoni. Mamy mogą też zwrócić uwagę na Torbo-plecak, ale większe modele pozbawione zbyt ekstrawaganckich zdobień, a cechujące się raczej klasycznym minimalizmem. W takim plecaku zmieści się też wszystko, co najważniejsze.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając torebkę dla mamy?

  • Układ wewnątrz torebki – ilość i rozmieszczenie komór.
  • Rodzaj dna torebki – sztywny czy miękki.
  • Dostępność i rodzaj uchwytów – krótsze czy dłuższe, cieńsze czy grubsze, z materiału czy w formie łańcuszka, wyłącznie do zawieszenia na ramieniu czy może też do przerzucenia przez całe ciało.
  • Rodzaj zamknięcia – na zamek czy z klapą na zatrzask.

Dodaj komentarz